+90541 485 2500

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Geçmişimiz

Hira Çelik Kapı, 1988 yılında mobilya ve dekorasyon alanında hizmet verebilmek üzere kurulmuştur.
Başlangıçta Amerikan Panel ve Mobilyalı Masif Kapıların imalatını gerçekleştirmiş, zamanla güvenlik açısından çelik kapı talebine cevap verebilmek için çelik kapı üretimine başlamıştır.
Güçlü ve uzman kadrosu ile her geçen gün hızla büyüyen firmamız özellikle teknolojik yenilikleri kendisine rehber edinmiştir.Türkiye’de ve Dünya’da ilk kez, “Çelik Kapılar Üzerinde Parmak İzli Giriş” sistemlerini kullanan firmamız, genç ve dinamik kadrosuyla çağı ve teknolojiyi takip ederek, mekanik ve elektroniği çelik kapı üzerinde buluşturmuştur.

Hedeflerimiz

Anahtar taşımayacağınız, güvenli ve rahat Çelik Kapı Sistemleri sunmaya devam eden Hira Çelik Kapı’nın ilkesi;Emniyetli ve estetik olup daha iyisini yapmanın gayreti ile nice 24 yıllara ulaşmaktır.Hira Çelik Kapı tıpkı grup şirketlerinden  ULUDOOR.COM, DELTACELİKKAPİ.COM, MEGACELİKKAPİ.COM, BOYUTCELİKKAPİ.COM, MODELKAPİ.COM , ERMETSANCELİKKAPİ.COM, KARECELİKKAPİ.COM , 3REİSCELİKKAPİ.COM, KAPİMARKETİ.COM ”HİRADOOR”markasıdır. Sizleri de HİRADOOR’un estetik ve güvenli dünyasına davet ediyoruz.

PANDEMİ ÖZEL İNDİRİMLERDEN YARARLANMAK İÇİN WHATSAPP TUŞUNA BASARAK İLETİŞİME GEÇİNİZ!